www granie na czekanie orange

Podobne
 
Słowa w słowach...

Temat: HaloGranie(granie na czekanie)

HaloGranie jest także dostępne w Orange. Wystarczy jak zalogujemy lub zarejestrujemy sie na:
www.orange.pl
i wejdziemy w ten link:

http://tnij.org/halogranie

Opłata abonamentowa za HaloGranie na miesiąc wynosi 2zł.
Koszt wybranej piosenki kosztuje: zależy jaką wybierzemy, ale wydaje mi sie że jest w przedziale od 2,44zł do 3,66zł z tego co widziałem.
Nowi użytkownicy mogą wybrać jedną piosenkę za 0zł z listy dostępnej na Orange.pl, a miesięczna opłata przez pierwsze dwa miesiące to 1zł brutto.
Liczba utworów jest nieograniczona i np. można jeden utwór przypisać do pewnej osoby i tylko ta osoba będzie słyszała wybraną piosenkę również można ustawić, aby każda osoba ją słyszała.
Każdy utwór ma swój okres ważności.

Najważniejsze:
Do poprawnego działania strony wymagana jest przeglądarka Internet Explorer.
Mam nadzieje, że wymieniłem najważniejsze informacje. Resztę znajdziecie w zakładce: Więcej Informacji.


Pozdrówkaźródło: Orange.pl
Źródło: sagemeryk.fora.pl/a/a,6719.htmlTemat: Czasoumilacz - nowa usługa w Plusie
lus wprowadził usługę Czasoumilacz, która umożliwia ustawienie własnego sygnału wołania.

W ramach usługi zamiast standardowego sygnału oczekiwania (biip biip), który słyszą osoby oczekujące na połączenie z Tobą, można ustawić muzykę, dźwięk lub własne nagranie. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów oraz użytkowników Simplusa i Mixplusa. Czasoumilacz to analogiczna usługa jak Halo Granie w Orange, erowe Granie na Czekanie czy też Muzyka na Czekanie w Play.

Miesięczny abonament za usługę wynosi 2 zł. Utwory można kupić od 1 zł do 3 zł. Opłata za nagranie własne wynosi 2,50 zł. Opłatę za dźwięk płaci się raz w momencie jego pobrania do swojego konta. Potem można przypisywać utwór nieskończoną ilość razy różnym dzwoniącym bez dodatkowych opłat.

W ramach promocji, wszyscy abonenci, użytkownicy i użytkownicy MixPlus, którzy aktywują Usługę do 30 kwietnia zostaną zwolnieni z trzech kolejnych opłat miesięcznych za korzystanie z usługi.
W przypadku użytkowników Simplus od 19. lutego uruchomienie usługi oraz bezpłatne korzystanie z niej przez okres 3 miesięcy następuje razem z aktywacją numeru. Plus aktywuje usługę ustawiając bezpłatny utwór jako sygnał wołania.

Uługę można uruchomić na stronie www.czasoumilacz.plus.pl.


Źródło: forum.sek750i.pl/viewtopic.php?t=7260


Temat: Halo Orange
W ofercie Orange pojawiła się długo wyczekiwana usługa – "Halo Orange", która umożliwia ustawienie własnego sygnału oczekiwania na połączenie. Jest to odpowiedź operatora Orange na „Granie na czekanie” w Erze oraz „Muzyka na czekanie” w Play.W ramach usługi można przypisać poszczególne Halo Tony różnym osobom, pojedynczym lub zebranym w grupach lub też wybrać ustawienia dla wszystkich dzwoniących.

Do wyboru jest wiele Halo Tonów z różnych kategorii: od Pop i Rock, przez Hip Hop, R’n’b lub Śmieszne. Można zgromadzić różne utwory w swoim Albumie i zarządzać nimi według własnego uznania.

Halo Tony można włączyć na cztery sposoby:

wysyłając SMS-a pod numer 3333 i w treści podając kod wybranego Halo Tonu (koszt zwykłego SMS-a), lub
dzwoniąc pod numer *3333 (koszt, jak za zwykłe połączenie/za minutę połączenia), lub
przez internet na www.orange.pl, lub
przez telefon na wap.orange.pl
Usługa kosztuje 2 zł miesięcznie i jest aktywna do momentu aż z niej nie zrezygnujemy. Obecnie trwa promocja - przez pierwsze 2 miesiące Halo Granie jest 50% tańsze.
Źródło: twoj-se.info/viewtopic.php?t=16555
 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates